Сума двох вертикальних кутів дорівнює 90 градусів. Знайти міру цих кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Король Богдан.

Ответ: 135,  135,  45,  45

Объяснение:

Сумма 4-х вертикальных улов =360, ( 360-90) /2=270/2=135