Середня лінія трапеції дорівнює 11 см, основа – 16 см. Чому дорівнює відстань між серединами

діагоналей трапеції?

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

5 см

Объяснение:

EF= (16+b)/2

11=(16+b)/2

16+b=11*2

16+b=22

b=22-16

b=6

MN=(16-b)/2

MN=(16-6)/2

MN=10/2

MN=5cм