відрізок завдобжки 13см поділено на дві рівні частини так що одна з них дорівнює 9 см. У якому

відношені поділено відрізок​

Ответы на вопрос

Отвечает Арзамасов Григорий.

Ответ:

а=9 см

в=13-9=4 см

відношення а/(а+в)=9/13

відношення в/(а+в)=4/13

Объяснение: