Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 25 см, а проекція одного з катетів на гіпотенузу - 16

см. Знайти катети трикутника. Дам 75 балов за быстрый ответ!

Ответы на вопрос

Отвечает Сакин Никита.

Ответ:

Объяснение:

     ΔАВС - прямокутнний ( ∠С = 90° ) ;  CD⊥AB .

  AD = 25 - 16 = 9 (cм ) .

  СВ = h =√(AD*BD ) = √ ( 9*16 ) = 3*4 = 12 (см ) .

 Із прямок . ΔBCD :   BC = a = √(12² + 16² ) = √400 = 20 ( см ) .

 Із прямок . ΔACD :   AC = b = √( 12² + 9² ) = √225 = 15 (cм ) .

 В - дь :  а = 20 см ;  b = 15 cм .