кут при вершині рівнобедреного трикутника 48градусів знайти кути при основі (срочной нуно сдать

через 20 минут)

Ответы на вопрос

Отвечает Цар Надія.

Відповідь:

66

Пояснення:

180-48=132(сума 2-х кутів при основі)

132/2=66(1 кут при основі)

за властивостю рінобедреного трикутника кути при основі рівні