Основа піраміди — трикутник, сторони якого дорівнюють 7 см, 4 см, а кут між ними — 60°. Знайди

об’єм піраміди, якщо її висота дорівнює 5√3 см. Записати у відповіді саме число, без сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьев Александр.

Ответ:

V=35см³

Дано:

Треугольник;

а=7см

b=4см

∠(аb)=90°

V=?

_____________

Решение:

Sосн=½*а*b*sin∠(ab)

sin60°=√3/2

Sосн=½*7*4*√3/2=7√3см

V=⅓*Sосн*h=7√3*5√3/3=35см³

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

в пёрший 437>4мм, вставлист 60°