Один із кутів трикутника утричі менший від другого і 10 градусів менший від третього. Знайдіть кути

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Мыцко Данил.

Ответ:

50°, 70°, 60°

Объяснение:

Позначимо кути трикутника як х, х+20 та х+10 тоді:

х+х+20+х+10=180

3х=150

х=50° перший кут

50+20=70° другий кут

50+10=60° третій кут