В прямокутному трикутнику катети дорівнюють 12см і 15 см. Знайти периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Трефилов Даниил.

Відповідь:

Пояснення:

за теоремою Піфагора

квадрат гіпотенузи= сумі квадратів катетів, тому

квадрат гіпотенузи= 144+225=369

Периметр=12+15+корінь з 369=27+ корінь з 369