два кола з радіусами 22 см і 42 см дотикаються. знайдіть відстань між центрами кіл. скільки

розв’язків має задача

Ответы на вопрос

Отвечает Музыкант Мирон.

Ответ:

1) Якщо дотик зовнішній, тоді:

22+42=64 (см)

2) Якщо дотик внутрішній, тоді:

 42-22=20 (см)