Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться, як 3 : 2, а площа прямокутника

дорівнює 1176 дм2? пж срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

Ответ:

28 дм,  42 дм.

Объяснение:

Знайдемо коефіціент пропорційності з рівняння

3х*2х=1176;  6х²=1176;  х²=196;  х=14.

14*2=28 дм ширина прямокутника

14*3=42 дм довжина прямокутника