Центр кола, яке дотикається до катетів прямокутного трикутника, належить гіпотенузі цього

трикутника. Знайдіть радіус кола (у см), якщо його центр ділить гіпотенузу на відрізки завдовжки 15 см і 20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ:

4-8=814=6-8=8-6=2

Поставьте свои цифры

Объяснение: