Срочно!Знайти площу рівнобедреного прямокутного трикутника з гіпотенузою 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Игумнова Софья.

Ответ:

Нехай катет = х см
ЗА теоремою Пифагора :
х2+х2= 36
2x^{2}= 36
х2=18
х= 3\sqrt{2}
Площа = 1/2 3\sqrt{2} в кв = 1/2 умножить на 18 = 9 см
Ответ 9 см