Точка дотику коло, вписаного в трикутник, ділять його сторони на відрізки , три з яких дорівнюють

4см. 5см. і 6см. Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Куварин Сергей.

Ответ:

11 см,  10 см,   9 см.  

Объяснение:

Відрізки дотичних, проведені до кола з днієї точки, рівні між собою. СМ=СТ=4 см,  АК=АТ=5 см, ВК=ВМ=6 см.

АВ=5+6=11 см,  ВМ=6+4=10 см,  АС=5+4=9 см.