Знайти діаметр, довжину кола та площу круга радіусом 4 см, π за 3,14.


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Егор.

D=2r=2×4=8cm

С=πD=3,14×8=25,12cm

S=πr²=3,14×4²=3,14×16=50,24cm²