8. Обчисліть площу рівнобедреного трикутника, довжини бічної сторони якого 13 см, а довжина основи

24 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самедов Даниил.

Ответ:

h=√(13²-(24/2)²)=√(169-144)=5; S=½*5*24=60

Объяснение: