У прямокутному трикутнику ABC з гіпотенузою АС проведено бісектрису СК. Гіпотенуза АС удвічі

більша за катет за катет ВС. Знайдіть довжину бісектриси СК, якщо катет АВ дорівнює 24 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Хулпа Маша.

Ответ:

AB=2AK=12см за властивостями бісектрис.

KB=AK=12cм

тепер знайдемо ВС,Нехай АС 2х,а ВС з

2х+х=24

х=8

За теоремою Піфагора знайдемо КС

КС²=√КВ²+ВС²=√12²+8²=4√13

Объяснение:

я неуверен,но думаю так.