1. Один із суміжних кутів у 5 разів більший за другий. Знайдіть ці кути Можна будь ласка з

малюком ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шипілова Марта.

Ответ:

30°;  150°

Объяснение:

За властивістю суміжних кутів ∠1+∠2=180°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=5х°.

х+5х=180;  6х=180;  х=30

∠1=30°,  ∠2=30*5=150°