Якщо діаметр основи циліндра дорівнює 14см, а твірна - 5см, то об'ємом циліндра дорівнює: a)

245πcm³, б) 70π см³, в)35π см³ , г)175πсм³ Дам 50 балів, Дуже прошу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Максим.

Ответ:

a) 245π cm^2

Объяснение:

S = πR^2 • H

R = d/2 = 14/2 = 7

твірна = висота = H = 5 см

підставляємо:

S = π • 7^2 • 5 = 49•5π = 245π cm^2