Одна з основ трапеції на 4 см менша за іншу, а середня лінія трапеції дорівнює 12 см. Знайдіть

основи трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Денис.

Ответ:

Нехай менша основа трапеції - х

більша - х+4

за формулою

(х+х+4)/2=12

(2х+4)/2=12

х+2=12

х=10см - менша основа

Більша основа 10+4=14см

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

10 см,  14 см.

Объяснение:

Середня лінія трапеції = півсумі основ.

Нехай менша основа х см, тоді більша основа х+4 см.

12=(х+х+4)/2;   24=2х+4;   2х=20;   х=10

Менша основа 10 см, більша основа 10+4=14 см.