У трикутнику ABC LC=90°. Знайдіть ВС, якщо AB=10 см і cos B = 0,8.


Ответы на вопрос

Отвечает Русін Віталій.

Ответ:

8 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС, ∠С=90°,  АВ=10 см,  cosВ=0,8.   ВС - ?

cosВ=ВС/АВ=8/10=4/5

Нехай ВС=4х см, АВ=5х см.

5х=10;  х=2.

ВС=4*2=8 см.