Точка дотику вписаного кола рівнобедреного трикутника ділить його бічну сторону у відношенні 4;6,

рахуючи від вершини рівнобедренного трикутника. Знайдіть сторони, якщо периметр дорівнює 96см СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Павлик.

Ответ:

30 см,  30 см,  36 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС, ВК:АК=4:6;   Р=96 см. АВ, ВС, АС - ?

Відрізки дотичних до кола, проведені з однієї точки, рівні між собою.

ВК=ВТ=4х см,  АК=АМ=СМ=СТ=6х см.

10х+10х+12х=96;  32х=96;   х=3.

АВ=ВС=10*3=30 см;  АС=12*3=36 см.