3. Знайдіть градуснi мiри кожного із чотирьох кутів, що утворилися при перетині двох пря- мих,

якщо сума трьох з них дорівнює 288°.

Ответы на вопрос

Отвечает Исупов Владимир.

Ответ:

72°   72°   108°   108°

Объяснение:

Сума чотирьох кутів становить 360°.

∠1+∠2+∠3=288°, тоді ∠4=360-288=72°

∠2=∠4 як вертикальні, тому ∠2=72°

∠1+∠2=180° як суміжні, тому ∠1=180-72=108°