Знайдіть градусні міри кутів чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2; 2; 3; 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Гордина Маша.

Ответ:

<1=2*30=60

<2=60

<3=3*30=90

<4=5*30=150

Объяснение:

2х+2х+3х+5х=360

12х=360

х=360/12

х=30

<1=2*30=60

<2=60

<3=3*30=90

<4=5*30=150