Знайти довжину відрізка АС, якщо А(1; 5), С (4; 1).


Ответы на вопрос

Отвечает Танкист Тимоха.

Ответ: 5

Объяснение: AC=(4-1, 1-5)=(3, -4)

корінь з 3^2+(-4)^2=корінь 9+16=корінь 25 = 5