На відрізку ab вибрано точку c відомо що ab=9см bc=4 см знайдіть довжину відрізка AC


Ответы на вопрос

Отвечает Коневский Никита.

Ответ:

1 варіант АС=АВ+ВС=9+4=13 см

2 варіант АС=АВ-ВС=9-4=5 см

Объяснение: