Основою призми є трикутник зі сторонами 9 см, 10 см і 17 см. Знайдіть об'єм призми, якщо її висота

дорівнює 1 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Борозна Павел.

Ответ: 12

Объяснение:

V = 1/3 * Sосн * h

Обчислимо площу основи за формулою Герона

p = (9+10+17)/2 = 18 см

Sосн = √(18*(18-9)*(18-10)*(18-17)) = 36 см²

V = 1/3 * 36 * 1=12