ДАЮ 30 БАЛОВ 3) Обчисли площу трикутника, якщо його сторони відповідно рівні 11 дм, 13 дм, 20

дм.СРОЧНО!! пожалуйста нужно расписать ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсеньев Роман.

Дано: трикутник АВС, АВ—11дм, АС—20дм, ВС—13дм

Знайти: S.

Розв'язання:

Знайдемо півпериметр ∆АВС: р=Р/2; Р=11+13+20=44дм. р=44/2=22 дм.

За формулою Герона:

S=√p(p-a)(p-b)(p-c) (радикал накриває весь вираз), а,b,c сторони трикутника.

S=√22(22-11)(22-13)(22-20)

S=√22×198

S=√4356=66 дм²