Знайти сторону правильного шестикутника, описаного навколо кола з радіусом 2/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Объяснение:

Скористаємося формулою для знаходження радіуса вписаного кола правильного шестикутника :

r = (a√3)/2

(a√3)/2 = 2/3

a√3 = 2/3 * 2 = 4/3  

a = (4/3) / √3 = (4√3)/9