A,b,c—сторони трикутника, R—радіус описаного кола. Знайдіть площу трикутника, якщо: 1) a=26см,

b=24см, c=10см, R=13см; 2) a=6см, b=6см, c=4✓5см, R=4,5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбауова Улдана.
Для знаходження площі трикутника з відомим радіусом описаного кола і сторонами трикутника, можна скористатися формулою:

S = (abc)/(4R),

де a, b, c - сторони трикутника, R - радіус описаного кола.

Підставляємо відомі значення:
S = (26 * 24 * 10) / (4 * 13) ≈ 119.08 (см^2)

Отже, площа трикутника дорівнює приблизно 119.08 (см^2).

Підставляємо відомі значення:
S = (6 * 6 * 4√5) / (4 * 4.5) ≈ 10.67 (см^2)

Отже, площа трикутника дорівнює приблизно 10.67 (см^2)