Зовнішній кут трикутника дорівнюе 120º. Чому дорівнює сума кутів трикутника нае суміжних з даним

кутом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Дарья.

Объяснение:

спочатку знайдемо внутрішній кут:180-120=60

тоді сума внутрішніх кутів не суміжних з даним=180-60=120