Знайти точку К (х;у) перетину прямих, заданих рівняннями 2×+3у-15=0 і 3×-4у+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Ответ:

Объяснение:

Спочатку вирішимо систему рівнянь:

2x + 3y - 15 = 0

3x - 4y + 3 = 0

Можна вирішити цю систему методом елімінації:

3(2x + 3y - 15) - 2(3x - 4y + 3) = 0

6x + 9y - 45 - 6x + 8y - 6 = 0

17y - 51 = 0

y = 3

Підставляємо y = 3 в одне з рівнянь і знаходимо x:

2x + 3y - 15 = 0

2x + 3(3) - 15 = 0

2x - 6 = 0

2x = 6

x = 3

Отже, координати точки К дорівнюють (3; 3).