3. Знайдіть основу рівнобедреного трикутника, якщо периметр 23см, а бічна сторона дорівнює 8 см.

на 2 см більша

Ответы на вопрос

Отвечает Дель Костя.

Ответ:

7 см

Объяснение:

∆АВС

AB=BC=8

AB+BC=8+8=16

AC=23-16=7см