Площа трапеції дорівнює 75, а її середня лінія - 25 см. Знайдіть висоту трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Александр.

Ответ:

3

Объяснение:

Позначимо висоту трапеції як "h". Тоді за формулою для площі трапеції, маємо:

S = ((a + b) * h) / 2,

де "a" та "b" - довжини паралельних сторін трапеції.

Також маємо дано, що середня лінія трапеції дорівнює 25, що означає, що:

(a + b) / 2 = 25.

Звідси можемо виразити a + b:

a + b = 50.

Підставляючи це значення у формулу для площі трапеції, отримаємо:

75 = ((a + b) * h) / 2,

75 = (50 * h) / 2,

75 = 25 * h,

h = 75 / 25,

h = 3.

Отже, висота трапеції дорівнює 3 см.

Отвечает Платонов Иван.

Відповідь:

\sqrt{\frac{3}{2} } см , або приблизно 1,22 см

Пояснення:

Дано: Трапеція, S=75 cм², (a+b)/2=25 cм
Знайти: h-?
Рішення:
\frac{a+b}{y-2}=25;\\ a+b=25*2\\a+b=50(cм)

S = (a + b) · h ² → h=\sqrt{\frac{S}{a+b} }=\sqrt{\frac{75}{50} }= \sqrt{\frac{25*3}{25*2} }  =\sqrt{\frac{3}{2} }≈1,22cм