ЗАДАЧА 1. ЧИ МОЖЕ ЗОВНІШНІЙ КУТ ТРИКУТНИКА ДОРІВНЮВАТИ 100°? ЗАДАЧА 2. У ТРИКУТНИКУ АВС КУТИ А І

В ДОРІВНЮЮТЬ ПО 65°. ЗНАЙДІТЬ ЗОВНІШНІЙ КУТ ТРИКУТНИКА ПРИ ВЕРШИНІ С. ЗАДАЧА 3. У ТРИКУТНИКУ АВС , КУТ А=95°, КУТ В=35° . ЗНАЙДІТЬ ГРАДУСНУ МІРУ КУТА С.

Ответы на вопрос

Отвечает Барахоева Дениза.

Ответ:

1 да ( если внутрений раіен 80°)

2 65+65=130° угод С = 180-130=50°

угод С =50°- внутрений угол

180-50=130°- наружний

3 В общем в триугольнике 180°

из єтого виходит 180-(95+35)= 50°