СРОЧНО!!!! Сторона правильного трикутника АВС дорівнює 6корінь з 3 см. Точка D рів- новіддалена

від усіх сторін трикутника АВС і знаходиться на відстані 2корені з 10 см від його площини. Пряма b проходить через точку D I центр цього трикутника. Через сторону ВС трикутника проведено площи ну В. паралельну прямій b1) Знайдіть відстань від прямої b до площини В2) Знайдіть відстань від точки D до сторін трикутника ABC.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Маргарита.

Ответ: 3 см.

Объяснение:

1) h = (1/3)*(6√3)*(√3/2) = 3 (см).

2) L = √(3² + 10²) = √(9+100) = √109 (см).