Знайдіть кут рівно бедреного трикутника якщо кут при 48 менший від кута при основі


Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Відповідь:

У рівнобедерному трикутнику кути при основі рівні.

Сума всіх кутів трикутника 180°.

Складемо рівняння, де ∠1 =∠2 = x + 48°,   ∠3 = x.

x + 48 + x + 48 + x = 180°

3x = 84°

x = 28°

∠1 =∠2 = x + 48° = 28° + 48° = 76°.

∠3 = x = 28°

Відповідь: кути при основі рівнобедреного трикутника - 76°, кут при вершині - 28°.

Пояснення:

Пояснення присутнє у відповіді.