Більша діагональ ромба дорівнює 12√3 см і утворює зі стороною кут 30°. Знайдіть периметр ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Андрей.

Ответ:

48 см

Объяснение:

д₂=12√3;

α=30°;

Р  ?   Р=4*а; а=д₁=д₂*tg30°=12√3*√3/3=12 см; Р=4*12=48 см