Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 см і 12 см. Знайти площу трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Снігур Даша.

Ответ:

S=24см²

Объяснение:

а=4см;

b=12см

S=?

Розв'язання:

S=½*a*b=4*12/2=24см²