Діагональ прямокутного паралелепіпеда дорівнює 7 см. а сторони основи дорівнюють 3 см і 6 см.

Знайдіть об'ем та площу повної поверхні паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Федя.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження об'єму та площі повної поверхні паралелепіпеда використовуємо наступні формули:

Об'єм паралелепіпеда: V = a * b * c

Площа повної поверхні паралелепіпеда: S = 2(ab + ac + bc)

Де:

a, b, c - довжини сторін паралелепіпеда.

У даному випадку, довжини сторін паралелепіпеда становлять:

a = 3 см

b = 6 см

c - діагональ, яка дорівнює 7 см.

Ми можемо використати теорему Піфагора для знаходження третьої сторони паралелепіпеда:

c^2 = a^2 + b^2

Підставимо відповідні значення:

7^2 = 3^2 + 6^2

49 = 9 + 36

49 = 45

Отримане рівняння неправильне, тому щось пішло не так. Ймовірно, десь допущена помилка. Будь ласка, перевірте задачу та надайте правильні значення діагоналі та сторін основи паралелепіпеда.