3 точки до прямої проведено перпендикуляр завдовжки 2 см і дві похилі завдовжки 15 см і √8 см.

Знайдіть відстань між основами похилих. (Розгляньте два випадки)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазня Оленка.

Ответ: Давайте спочатку розглянемо перший випадок, коли ми маємо одну похилу лінію завдовжки 15 см і іншу завдовжки √8 см.

Позначимо три точки, через які проведені перпендикуляри до даної прямої: A, B і C, відповідно.

Дано:

AB = 2 см (перпендикуляр)

BC = 15 см (похила)

AC = √8 см (похила)

Ми хочемо знайти відстань між основами похилих, тобто відстань між точками B і C.

Застосуємо теорему Піфагора для трикутника ABC:

AC² = AB² + BC²

√8² = 2² + BC²

8 = 4 + BC²

BC² = 8 - 4

BC² = 4

BC = √4

BC = 2 см

Отже, відстань між основами похилих в першому випадку дорівнює 2 см.

Тепер розглянемо другий випадок, коли ми маємо одну похилу лінію завдовжки 15 см і іншу завдовжки √8 см.

Дано:

AB = 2 см (перпендикуляр)

BC = 15 см (похила)

AC = √8 см (похила)

Ми хочемо знайти відстань між основами похилих, тобто відстань між точками B і C.

Застосуємо теорему Піфагора для трикутника ABC:

BC² = AC² - AB²

15² = √8² - 2²

225 = 8 - 4

BC² = 221

BC = √221

Отже, відстань між основами похилих в другому випадку дорівнює √221 см.

Таким чином, відстань між основами похилих залежить від випадку і може бути або 2 см або √221 см.

Объяснение: