Знайти довжину кола, вписаного в рівнобічну трапецію, основи якоï до- рівнюють 3 см і 27 см.

Срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Болатова Раушангүл.

Ответ:    28,26 см.

Объяснение:

Найти длину круга, вписанного в равнобокую трапецию, основания которой  равны 3 см 27 см.

******

Высота равнобедренной трапеции, в которую можно вписать окружность, равна среднему пропорциональному   её оснований

h=√(BC*AD) =√(3*27)=√81 = 9 см.

Радиус вписанной в трапецию окружности равен половине высоты  

r=1/2h=1/2*9=4.5 см.  (См. скриншот)

Длина окружности C=2πr=2*3.14*4.5 = 28,26 см.

*****************************

Висота рівнобедреної трапеції, в яку можна вписати коло, дорівнює середньому пропорційному  її підстав

h=√(BC*AD) =√(3*27)=√81 = 9 см.

Радіус вписаного в трапецію кола дорівнює половині висоти

r=1/2H=1/2*9=4.5 см. (Див. скріншот)

Довжина кола C=2πr=2*3.14*4.5 = 28,26 см.