Який варіант рівняння кола, яке симетричне колу (x - 5) ^ 2 + (y + 8) ^ 2 = 25 відносно початку

координат

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Варіант відповіді: (x + 5) ^ 2 + (y - 8) ^ 2 = 25.

Объяснение:

Рівняння кола (x + 5) ^ 2 + (y - 8) ^ 2 = 25 є симетричним відносно початку координат, оскільки заміна x на -x та y на -y дає те ж саме рівняння. Це можна перевірити, підставивши -x та -y в рівняння:

(-x + 5) ^ 2 + (-y - 8) ^ 2 = 25

(x - 5) ^ 2 + (y + 8) ^ 2 = 25

Отже, рівняння (x + 5) ^ 2 + (y - 8) ^ 2 = 25 є рівнянням кола, яке симетричне відносно початку координат до заданого кола.