ПАМАГІТЄ Я ЗАСТРЯЛА задайте формулою лінійну функцію графік якої проходить через точки A(-5;14) і

B (2;7).

Ответы на вопрос

Отвечает Shibaev Arseniy.

Відповідь:     у = - х + 9 .

Пояснення:

     Точки A(-5 ; 14 ) і B ( 2 ; 7 ) . Рівняння лін. функції знайдемо у

      вигляді   y = kx + b .

      A(-5 ; 14 ) :  { k*(- 5 ) + b = 14 ;     ⇒    { - 5k + b = 14 ;

       B ( 2 ; 7 ) :  { k* 2 + b = 7 ;                  { - 2k - b = - 7 ;  додамо р - ня :

                                                                --------------------------

                                                                   -7k = 7 ;  ----->    k = - 1 .

       Маємо рівняння     у = - х + b , тоді із  І - го рівняння системи

        b = 5k + 14 = 5* (- 1 ) + 14 = - 5 + 14 = 9 ;   b = 9 .

        Задамо формулою лінійну функцію у = - х + 9 .