8. Графік лінійної функції проходить через точки А і В, задайте ціо функцію формулою, якщо1) А(4;

2), B(-4; 0);​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукманов Айнур.

Ответ: y=1/4x+1

Объяснение:

Dx=xA-xB=4-(-4)=8

Dy=yA-yB=2-0=2

K=Dy/Dx=8/2=1/4

b=yA-kxA=2-1/4*4=1