ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Висота рівностороннього трикутника дорівнює 4 см. Знайти сторону трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Kaplun Maks.

Объяснение:

У рівностороннього трикутника всі сторони рівні між собою, тому щоб знайти сторону, можна скористатися формулою для висоти:

h = (a * √3) / 2,

де h - висота, a - сторона трикутника.

Підставляємо в формулу відомі значення:

4 = (a * √3) / 2

Множимо обидві частини на 2:

8 = a * √3

Ділимо обидві частини на √3:

a = 8 / √3

a ≈ 4,6188

Отже, сторона рівностороннього трикутника дорівнює 4,62см.