Один з кутів що утворилися при перетині двох паралельнних прямих січною в 4 рази менший за інший

знайдіть градусна міри цих двох кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Бобылёва Ксения.

Відповідь:При перетині двох паралельних прямих січною, утворюються взаємні кути. Якщо один з цих кутів є в 4 рази меншим за інший, то ми можемо позначити більший кут як "x" (в градусах), а менший кут буде "x/4".

За властивостями взаємних кутів при перетині паралельних прямих, сума мір цих двох кутів дорівнює 180 градусам.

Тобто, маємо рівняння:

x + x/4 = 180

Зведемо його до спільного знаменника:

(4x + x)/4 = 180

(5x)/4 = 180

Помножимо обидві сторони на 4:

5x = 720

Поділимо обидві сторони на 5:

x = 720/5

x = 144

Отже, більший кут дорівнює 144 градусам, а менший кут (x/4) дорівнює 144/4 = 36 градусам

Пояснення:

chat GPT