У трикутнику одна сторона на 6 см менша, ніж друга і у 3 рази менша, ніж третя сторона. Знайти

сторони трикутника, якщо периметр його дорівнює 66 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кривощёков Ваня.

Ответ:12 18 36

Объяснение: нехай найменша сторона буде х тоді х+х+6+3х=66

5х=60 х=12 1 сторона х+6=12+6=18 2 сторона 3х=3*12=36 3 сторона