Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника,катети якого дорівнюють 21 см і 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Забашта Лиля.

Ответ:

29 см.

Объяснение:

а=21 см,  в=20 см  с-?

За теоремою Піфагора с²=а²+в²=441+400=841;  с=√841=29 см.