Знайти площу трикутника, утвореного при перетині прямої x - 2y + 6 = 0 з осями координат. Вiдповiдь

запишіть без одиниць вимірювання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Папышев Андрей.

Відповідь: x-2y+16=0

Перетворимо вираз так: -2у= -х-16, у= 0.5х+8

Знайдемо точки перетину з осями: ох,у=0, х=-16

                                                                 оу: х=0,у=8

S=16·8/2=8·8=64

Пояснення: Отримаемо прямокутний трикутник катети дорівнюють 8 та 16 одиниць.Тоді маємо:

S=16·8/2=8·8=64