Помогите пожалуйста! Периметр рівнобедреного трикутника 42 см, а бічна сторона у 3 рази більше за

основу. Знайдіть довжину бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Володин Григорий.

Ответ:

Припустимо, що довжина основи рівнобедреного трикутника дорівнює x, а довжина бічної сторони дорівнює 3x.

Периметр трикутника обчислюється як сума довжин всіх його сторін, тобто:

Perimeter = основа + бічна сторона + бічна сторона = x + 3x + 3x = 7x.

За умовою задачі, периметр дорівнює 42 см, тому ми маємо рівняння:

7x = 42.

Щоб знайти значення x, розділимо обидві частини рівняння на 7:

x = 42 / 7 = 6.

Тепер, коли ми знаходимо значення x, можемо знайти довжину бічної сторони, яка в нашому випадку дорівнює 3x:

Довжина бічної сторони = 3 * x = 3 * 6 = 18.

Отже, довжина бічної сторони рівнобедреного трикутника дорівнює 18 см.

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:а ти поділи 42 на 3

Объяснение:

і дізнаєшся